ערוץ הגיימינג מציג את אליפות ישראל בספורט אלקטרוני 2021

על גביע הגיימינג

גביע הגיימינג היא ליגה אולפנית לראשונה בישראל
בשלבים הראשונים המשחקים מתבצעים אונליין מהבית. בשלבי הגמר יתקיים אירוע מיוחד ובסופו - שידור גמר מיוחד מול קהל חי.
הליגה היא פרי שיתוף פעולה של ערוץ הגיימינג שמגיע לארץ, קבוצת ספורט1, וואלה 103FM, עיריית חיפה והעמותה לגיימינג תחרותי.
הליגה תפעל מסביב לשנה להביא לכם את הליגות החזקות בישראל, במשחקים התחרותיים הפופולאריים ביותר, תוך שיתוף פעולה עם מפתחות המשחקים והליגות הגדולות בעולם.
חולמים להיות שחקנים מקצועיים? מכאן אתם מתחילים.

האירוע ישודר ע"י שדרני הספורט האלקטרוני של ערוץ הגיימינג ובהנחייה של צוות ערוץ הגיימינג הכולל את הגיימרים המוכרים בישראל ביניהם: אייל יוסף ושלומי בן-עטר ("המרתף"), שי בן בסט (מר שיבולת), ליאור בוכנר (נונסטופ), בן קיסר, רעות אריה ועוד. האירוע יתקיים תחת מגבלות הקורונה, ובמתכונת של מוזמנים בלבד לקהל בשידורי הגמר. המשחקים משודרים מדי חמישי בערוץ הגיימינג, משחקי הגמר יתקיימו ב-17-18 לאוגוסט בשידור ישיר ממועדון ה"ביט" בחיפה, עם קהל מוזמן.
אליפות ישראל היא התחרות המרכזית בישראל בתחום הגיימינג הנערכת אחת לשנה בחודשי הקיץ על ידי העמותה לגיימינג תחרותי מאז 2010. באליפות משתתפים השחקנים המובילים והטובים ביותר בישראל והיא מהווה קרש קפיצה לאירועים ותחרויות בינלאומיות.
עיריית חיפה זיהתה את הפוטנציאל של הגיימינג והספורט האלקטרוני, ומשקיעה בפרוייקטים רבים עבור הגיימרים, מפתחי המשחקים, והגיימינג התחרותי. מתוך הבנה שעולם הגיימינג הוא פלטפורמה לקהילתיות, יזמות, מצוינות, וחינוך.