ערוץ הגיימינג מציג את אליפות ישראל בספורט אלקטרוני 2021

PUBG

פרטים בקרוב

על המשחק

PlayerUnknown's Battlegrounds (או בקיצור PUBG) הוא משחק רשת רב משתתפים מסוגת הבאטל רויאל והיריות מגוף ראשון ומגוף שלישי, אשר פותח על ידי Bluehole והופץ על ידי PUBG Corporation למחשב האישי לקונסולות ולטלפונים הניידים - והפך במהרה למשחק שעזר לפתח ולמצב את ז'אנר ה"באטל רויאל" במרכז העניינים.

במשחק, שבו משתתפים עד 100 שחקנים, השחקנים צונחים אל עבר אי ומלקטים כלי נשק וציוד המפוזר ברחבי המפה על מנת להרוג אחד את השני תוך כדי הימנעות מלההרג בעצמם. השטח הבטוח שבו ניתן לשחק קטן ככל שהזמן עובר, מה שמכריח את השחקנים להצטופף יותר ויותר. השחקן האחרון ששורד את הקרב הוא המנצח.

Battlegrounds קיבל ביקורות חיובות, שבעוד שמצאו פגמים טכניים, הדגישו כי המשחק הציג גישות חדשות למשחקיות רעננה שכל שחקן מתחיל יוכל להתרגל אליה בקלות. ומעבר לתרומה של זינוק הפופולריות של ז'אנר הבאטל רויאל, המשחק הועמד מספר פעמים לקטגוריית "משחק השנה", יחד עם מספר רב של פרסים. חברת PUBG Corporation קיימה מספר תחרויות קטנות והוסיפה כלים למשחק אשר מאפשרים לסיבובים להיות מוזרמים בקלות למדיה. בנוסף לכך, המשחק נאסר במספר מדינות עקב תרומתו לכאורה בהתמכרותם של שחקנים צעירים למשחקי וידאו.